Jeśli macie Państwo ochotę wyrazić swoje zdanie, proszę o kierowanie wiadomości na adres podany w zakładce KONTAKT....
\"Marian milczał. Wiedział, że musi milczeć i czekać. Wokół było pusto i cicho. Ta cisza krzyczała.\" [...]\"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy.\"

~......
Szkoda, że 2014 daje docenić dobre chwile i przechowywać go w swoim sercu do wspaniałych wspomnień, które chcesz stworzyć od tyłu i spojrzeć jeszcze raz.

~Cedricvof...

~......
kocham Cię :*

~Barwa DźwiękuPełen szacun:]
Wrażliwe, ciepłe i pełne głębokich przemyśleń wiersze Powodzenia w dalszym odkrywaniu siebie ...

~wera...
Gratuluję Ci Piotrze talentu! Jestem pod wrażeniem! Wiersze i tematy pisane prostym i delikatnym, ale jednocześnie napełnionym konkretnością językiem budzą wyobraźnie i zachęcają do zastanowienia \"Pomóżmy słabszym, będziemy silniejsi\"

~Łukasz...
Bardzo, bardzo ładne wiersze osoby o niecodziennym, łagodnym (?) spojrzeniu na świat i pięknej duszy. Prosimy o więcej :)

~StrażycPanie Klemensie,
Pana twórczość jest prawdziwa i pełna emocji. To piękne,że Pan w taki sposób wyraża to co myśli,czuje i dotyka. Pozdrawiam:)

~kropkaWitam!!!
no nie mogę wyjść z podziwu :-)strona robi wrażenie. Szczerze mówiąc to nie znałem Twoich talentów, przynajmniej w dziedzinie prezentowanej na stronie bo o mechaniczno - samochodowo - wyścigowych to wiem. Pozdrawiam.

~martes00


Cześć Piotrusiu!!!
Super niespodzianka, bardzo sie cieszę, że wreszcie sie ruszyłeś, jeśli chodzi o Twoją twórczość, jestem bardzo dumna. Na pewno będę owiedzać Twoją stronę i z przyjemnością poczytam co ciekawego postanowiłeś przelać na papier. Może kiedyś coś Ci napiszę po czesku, wiem, że lubiłeś ten rodzaj mojej twórczości.

~rudzielec